Start van 'Hoe word je rijk?' op drie Lentiz-scholen in Westland

do, 24 apr 2025 - 09:03

Binnenkort gaat het lesprogramma ‘Hoe word je rijk?’ van start in de gemeente Westland. Drie scholen van de Lentiz onderwijsgroep – het Flora College, Lage Woerd en Hoge Woerd – nemen deel aan het initiatief dat jongeren voorbereidt op een toekomst met meer financiële zelfredzaamheid. Het programma richt zich op het vergroten van financiële kennis en vaardigheden onder jongeren.

Met het programma ‘Hoe word je rijk?' wil Money Start jongeren de noodzakelijke tools mee geven om na hun 18e verjaardag niet in de schulden te komen. Het zorgvuldig uitgedachte onderwijsprogramma richt zich op kwetsbare leerlingen van 14 tot en met 18 jaar. De ‘Hoe word je rijk?’-lessen zijn gemaakt voor het praktijkonderwijs, het speciaal onderwijs, het vmbo en het mbo-niveau 1 en 2.

Het originele bericht vind je hier.

Schuldhulpmethoden

Het programma 'Hoe word je rijk?' van Money Start, is één van de negen schuldhulpmethoden die door SchuldenlabNL wordt opgeschaald. Ons doel is om lokale schuldhulpmethoden nationaal op te schalen, zodat alle gemeenten in Nederland er mee gaan werken. Negen methoden schalen we inmiddels op: ‘Hoe word je rijk?’Jongeren Perspectief FondsOver RoodPlinkrSocialdebtDoorbraakmethodeCollectief Schuldregelen, De Voorzieningenwijzer en de Nederlandse Schuldhulproute